logotip-fabriki-igrushek
Агенція Санта Клауса
СКЛЯНI ЯЛИНКОВI КУЛI
Бережемо традицiї виробництва вже 70 рокiв
agentstvo-santa-klausa-predlagayet-Novogodniye-elochnyye-igrushki-suveniry-s-logotipom
З ВАШИМ ЛОГОТИПОМ
ФАБРИКА ЕЛОЧНЫХ ИГГРУШЕК
Одним із самих чарівних цехів на фабриці ялинкових прикрас є художній цех, в якому відбувається розмальовування та декорування. Після розмальовування залишається тільки обрізати ніжки ялинкових куль, надіти ковпачки та покласти кулі в чудові картонні коробочки. На фабриці окрім звичайних ялинкових куль виготовляються новорічні ялинкові іграшки з логотипом.   Логотип на кулі може бути намальований або надрукований. Більше інформації про ялинкові кулі з логотипом можна знайти на нашому сайті. Крім того можете завітати до нашого музею ялинкових іграшок.
khudozhestvennoye-oformleniye-elochnykh-igrushek
okraska-elochnykh-igrushek
Далі в цеху сріблення кульки роблять дзеркальними. Для цього скрізь ніжку в ялинкову кулю заливають розчин, до складу якого входить сіль срібла, аміак та вода дистильована. Потім декілька разів іграшку занурюють у воду з температурою сорок градусів та збовтують її там. На наступному етапі кулі переміщуються в цех фарбування, який на фабриці має самий яскравий запах, обумовлений застосуванням спеціальних фарб. Кожна іграшка береться за ніжку і занурюється у фарбу. Саме через це процес фарбування іноді звуть "окункою". Після цього іграшка відправляється на конвеєр, на якому висихає, проходячи мимо потужних ламп.
serebreniye-elochnykh-sharikov
За своїм облаштуванням вона дуже схожа на інші аналогічні фабрики та складається із наступних цехів: склодувного цеху, цеху сріблення, цеху фарбування, цеху художнього оформлення, пакувального цеху. В якості вихідного матеріалу для виробництва , на будь-якій фабриці, що виробляє ялинкові іграшки зі скла, використовуються спеціальні трубки зі скла різних діаметрів (іноді їх ще називають медичними трубками). Ці трубки розігріваються при температурі 1500 градусів на спеціальных газовіх горілках, після чого з них видувають ялинкові кулі (щоправда на ніжках))))), а також інші іграшки.
vyduvka-igrushek-iz-stekla-na-fabrike-elochnykh-igrushek
Можливо ви здивуєтесь, але у Санти є власна фабрика ялинкових іграшок, історія створення якої уходить своїм корінням далеко в глибину років (в той час, коли працю скрізь поважали, про що свідчить мозаічний напис на одній зі стін фабрики). Подейкують, що в ті часи там працювало майже тисяча людей, причому як чоловіки, так і жінки. Зараз же на виробництві задіяно в рази менше людей, причому переважно жінок.
stekloduvnyy-tsekh-fabriki-elochnykh-igrushek
 
Головнна   Кулі з логотипом   Пакування   Питання-відповідь   Контакти
наш онлайн магазин
замовити кулі
Фабрика ялинкових іграшок Санта Клауса
наш онлайн магазин
замовити кулі
Рус Укр
РУССКИЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НА ХУЙ!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
050 056 85 58 - вайбер
067 142 85 87
095 371 05 80
oksana@klavdievo.com