agentstvo-santa-klausa-predlagayet-Novogodniye-elochnyye-igrushki-suveniry-s-logotipom
Бережемо традицiї виробництва вже 70 рокiв
Ялинкова куля з логотипом, прикрашена вручну сніжинками  та упакована в індивідуальну коробочку - це і новорічний сувенір від Вашої компанії і приємний подарунк для людини, і просто добре нагадуання  про те, що вас знов чекає ця чарівна казка - "Новий рік"!

Важливо знати:

#
всі наші ялинкові іграшки скляні


# кількість кольорів нанесення: 1, 2, 3, 4 або повнодрук

# можемо упаковати кулі в картонні коробки по одному або два

# коробочки можуть бути брендовані

# мінімальне замовлення - 50 куль

# безкоштовно додамо друкованих новорічних елементів

#  є ручне художнє декорування кулі
ВЫ НАМ
А МЫ ВАМ
СТЕКЛЯННАЯ ФОРМОВАЯ ИГРУШКА С ЛОГОТИПОМ: ФОРМА ФИРМЫ - РАРИТЕТ ОТ РОЖДЕНИЯ!
Потрібні новорічні ялинкові іграшки з логотипом?
Тоді Вам до нас!
 
Головнна   Кулі з логотипом   Пакування   Питання-відповідь   Контакти
logotip-fabriki-igrushek
наш онлайн магазин
Брендуємо ялинкові іграшки більше 17 років!
Якщо Ваш бюджет на новорічні корпоративні сувеніри не дуже обмежений, а також якщо Ви хочете, щоб ваші корпоративні сувеніри були абсолютно ексклюзивними та неперевершиними, можете замовити у нас нанесення своєї корпоративної символіки на новорічну ялинкову іграшку довільної форми. Таку іграшку ми можемо виготовити для Вас під замовлення або ж Ви можете обрати її з тих, що є у нас в наявності.

Ялинкова іграшка зі скла,  видута спеціально для Вашої фірми - це витвір мистецтва. Таке замовлення виготовляється обмеженим тиражем і тільки для Вас. Володіти таким подарунком - це як володіти старовинною поштовою маркою, яка з кожним роком стає все дорожчою.

Ефект від такого корпоративного сувеніру буде в рази сильнішим, однак і вартість його виробництва буде більша. Крім того це необхідно враховувати той факт, що замовляти ялинкову іграшку необхідно набагато раніше, через те, що на її розробку, узгодження та виробництво потрібно більше часу.

Прекрасним подарунком колегамм та партнерам по бізнесу до Нового року може стати ялинкова іграшка - символ року з логотипом Вашої компанії. Як правило, такі іграшки ми пропонуємо своїм замовникам кожен рік. Персоналізувати таку іграшку можливо не тільки за рахунок нанесення певної корпоративної символіки, а й за рахунок її індивідуального художнього розпису.
Бажаєте більше ніж просто куля з логотипом? Замовляйте брендовану ялинкову іграшку!
Хто-небудь ще знайомий із новорічними ялинковими іграшками від найвідомішого польського виробника ялинкових прикрас? Стислу інформацію про цього виробника Ви можете знайти на сторінках нашого сайту. Польське сімейне підприємство Komozja, яке пережило в своїй багаторічній історії існування багато злетів та падінь, зараз по праву, вважається лідером в області виготовлення ялинкових іграшок.

В її колекціях кожен зможе знайти собі що-небудь по душі, у відповідності до особистих вкусів та уподобань. Вся продукція виготовляється вручну, має свій фірмовий стиль, душевність та неповторність. Звертайтесь до нас і ми допоможемо поповнити Вашу новорічну колекцію справжніми витворами мистецтва.
З 2010 року агенція Санта Клауса - офіційний представник ялинкових іграшок "Komozja" в Україні
Виробляємо ялинкові іграшки більше 70 років!
Фабрика ялинкових прикрас імені Санта Клауса
Старий Санта має свою власну фабрику ялинкових прикрас. Це фабрика повного циклу, на якій ялинкові іграшки проходять всі необхідні стадії виробництва - від видування до розмальовування і розмальовування. На цій фабриці працюють захоплені та висококваліфіковані робітники, завдяки праці яких на світ народжуються справжні витвори мистецтва.
Новорічні кулі і ялинкові іграшки від агенції Санта Клауса
Ялинкові кулі або ялинкові іграшки з Вашим логотипом - чудовий спосіб привітати партнерів на Новий Рік. Адже, як показує щорічний досвід передноворічного "головного болю" із вибором того, що можна подарувати, не завжди можна із легкістю знайти свіже та легке рішення. Як правило, все закінчується тривіальними ручками, чашками, фотоальбомами і коробками конфет. Та душа ж бажає дещо іншого! Душа вимагає свята! А свято - новорічне! Та який же Новий рік без ... ? Та ні, не без апельсинів, салату "олів'є", шампанського та бенгальских вогників, а без крихких, скляних, таких душевних, родом із дитинства ялинкових іграшок.

Ялинкові кулі - це сама розповсюджена прикраса для новорічної ялинки. Але хіба її участь покачуватись на сосновій гілці і радувати своїми округлими формами? Ця застаріла думка! Адже ця сама куля може відіграти куди більш важливу роль (при правильному підході, звісно). Її можна брендувати і отримати корпоративний подарунок на п'ять із плюсом. І в цьому ми Вам допоможемо!

Ялинкові кулі бувають різних розмірів (причому як глянсові так і матові). Наносити логотип на ялинкові кулі можливо в один або декілька кольорів. Ще є можливість їх ручного ексклюзивного декорування після нанесеня на них логотипу. Роблячи замовлення  в агенції Санта Клауса, Ви отримуєте якісні і своєчасно виготовлені ялинкові кулі. Іграшки з логотипом можна замовити різними партіями від 50 до 100 000 штук. Більш детальна інформація про ялинкові кулі з логотипом доступна на відповідній сторінці. нашого сайта. Приклади наших робіт можна побачити тут. Замовляйте новорічні ялинкові іграшки з логотипом у нас!
СКЛЯНI ЯЛИНКОВI КУЛI
З ВАШИМ ЛОГОТИПОМ
Агенція Санта Клауса
замовити кулі
замовити кулі
наш онлайн магазин
замовити кулі
Рус Укр
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
050 056 85 58 - вайбер
067 142 85 87
095 371 05 80
oksana@klavdievo.com